Barbossa

22. 08. 2010 | † 03. 12. 2011 | kód autora: 3mP
Nelítostný a prohnaný Barbarossa má jediný cíl: stát se znovu smrtelníkem.Vede svou posádku při hledání zlata a krve,které mají zlomit aztéckou kletbu.Bez toho Barbarossa nemůže zemřít,ale nemůže ani skutečně žít.Je to zasloužený trest,protože se stal kapitánem prostřednictvím zrady a krutosti.Kdysi býval prvním důstojníkem na Černé perle.Vzpoura,kterou vedl,připravila kapitána Jacka Sparrowa o jeho loď.
Barbarossa vysadil přemoženého kapitána Jacka Sparrowa na pustém ostrově a ponechal mu pistoli s jedním nábojem - aby se zastřelil,až ho udolá horko a žízeň.Proto je Barbarossa překvapen,když se Jack znovu objeví.
Barbarossa je přesvědčen,že Elizabethina krev mu pomůže zbavit se kletby,ale přitahuje ho i její krása.
 
 
barbossa2
 
 
 
Jakmile si Barbarossa uvědomí,že tím,co skutečně potřebuje je Willova krev,Elizabeth pro něj ztratí cenu.Neváhá ji přinutit,aby se vydala po prkně vstříc smrti z zubech žraloků - nebo si místo toho vybrala pomalé umírání na pustém ostrově.
 
 
 
 
Barbarossa je dost starý na to,aby mohl být otcem některých členů posádky,ale jeho autoritu nikdo nespochybňuje.I když mu vyčítají,že je vystavil aztécké kletbě,jeho legendární šermířské umění je zárukou toho,že zůstává obávaným velitelem
 

Jak jistě vy, co jste se dívali na jedničku Pirátů víte, že ke konci filmu Jack Barbossu zabil, ale ten se zas objevil ve dvojce Pirátů. Určitě si říkáte jak to? Tyhle dvě videa by to mněla trochu objasnit, ale myslím že vysvětlení příjde i ve trojkových Pirátech.

Tak tohle je po titulkách jedničky:

http://www.youtube.com/watch?v=pReaBEnxBIA&feature=player_embedded

 

Tak tady jste všichni viděli že Jack, Barbossova opička ukradla z truhly jeden kousek prokletého Aztéckého zlata.To by mohlo znamenat, že se Barbossovi a jeho opici vrátila nesmrtelnost. Mno, ale je to jen můj názor, snad to ve trojce vysvětlí, proč dvojka zkončila takhle.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zabava

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.